זכינו במכרז!

הרשמו עכשיו >>>

ההרשמה פתוחה לכלל הציבור

המחירים עולים ב-1/4, הצטרפו עכשיו לאלו שכבר רכשו!

אודות כרמי גת

בפנינה פסטורלית וירוקה, על גדות נחל לכיש ובין עורקי התחבורה הראשיים, מוקם פרויקט הנדל"ן הלאומי של ישראל – כרמי גת.

פרויקט כרמי גת שיכלול כ-7,500 יחידות דיור, הוא הפרויקט הגדול ביותר בתחום הדיור מאז הקמת העיר מודיעין, ועם נגישות גבוהה: רק 35 דקות מתל אביב ברכבת ודקות ספורות מכביש 6.

בימים אלו מגבשת חברת 'באמונה' קבוצה איכותית של זוגות צעירים להקמת מתחם דתי-לאומי גדול – 'קהילת כרמי גת', כדי ליהנות ממחיר אטרקטיבי של קבוצת רכישה, ומשלל היתרונות של הפרויקט הלאומי החדש של מדינת ישראל.

יחידות הדיור יותאמו באופן בלעדי לציבור הדתי, ויכללו מרפסות סוכה ומעליות שבת.

כרמי-גת הינו הפרויקט הראשון המוקם במודל של הסכם גג, שמשמעותו: הבטחה ממשלתית להכנת כל התשתיות עד לקבלת המפתח לדירה, כולל מוסדות חינוך, מבני ציבור, פארקים ומחלפי תעבורה חדשים. זו ההזדמנות שלכם להגשים חלום, בלב המרכז החדש של ישראל. כי לסרוגים יש בית חדש – קהילת כרמי גת.

  • 35 דקות מתל אביב
  • 5 דקות מכביש 6
  • 430 דונם פארקים
  • מערכת חינוך מתקדמת

לצפייה בסרטון החלטת הממשלה לגבי פרויקט כרמי גת לחץ כאן

כרמי גת | איכות חיים

איכות חיים

תתקדמו לאיכות חיים שלא הכרתם

איכות חיים

תתקדמו לאיכות חיים שלא הכרתם

קהילת כרמי גת מזמינה אתכם להתקדם לרמת חיים אחרת. אם אתם עובדים במרכז אבל נמאס לכם מהדוחק ורוצים לנשום אוויר צח וליהנות מנוף מרהיב, ואם אתם רוצים לגדל את ילדיכם בקהילה חמה, תוססת ואיכותית – אתם מוזמנים להצטרף אלינו.

מתחם הקהילה הדתית-לאומית עתיד לאכלס למעלה מ-300 משפחות, ויענה על כל צורכי משפחה הציונית-דתית הצעירה. השכונה ממוקמת בשדרה רחבה הטובלת ב-7,000 דונם של שטחים ירוקים, מגרשי ספורט ופנאי ומבני ציבור חדישים, ובמרחק נגיעה ממוסדות חינוך מהאיכותיים בארץ: אולפנות, ישיבות תיכוניות ועוד. כמו כן, מתוכנן בה מגוון גדול של מבני קהילה, בתי כנסת, מתחמי ספורט ופנאי, מרכזים מסחריים ועוד.

מיקום מרכזי

נגישות לכל מקום במהירות ובקלות

מיקום מרכזי

נגישות לכל מקום במהירות ובקלות

קוקטיל היתרונות הגיאוגרפיים בכרמי גת, הופכים את הפרויקט ליעד נגיש ומרכזי. כרמי גת מוקפת בשלושה עורקי תחבורה ראשיים: כביש 6 במזרח, כביש 35 בדרום וכביש 40 ממערב. כך תוכלו להגיע ליעדים מרכזיים במהירות ובקלות.

כמו כן, בקרית גת תחנת רכבת המחברת את העיר לתל-אביב ב-35 דקות, ולבאר שבע ב-25 דקות בלבד.

הזדמנות נדל"נית

הזדמנות של פעם בדור

הזדמנות נדל"נית

הזדמנות של פעם בדור

ממש כמו יין שמשתבח כל הזמן, דירה בכרמי גת היא בדיוק כך. בעולם הנדל"ן כבר סימנו את כרמי גת להשקעה נדל"נית אטרקטיבית ומשתלמת ביותר. זאת בשל המיקום שלה בצמוד לכביש 6, ערך מחירי הקרקע שנשמר נמוך יחסית לאזור, עליות המחירים החדות שעתידות להירשם בשנים הקרובות בשכונה החדשה, והביקושים בכל יישובי הסביבה – כל אלו הופכים את הפרויקט ליעד מעולה לפיתוח והשקעה.

קהילה דתית-לאומית

קהילה דתית-לאומית

'קהילת כרמי גת' הינו גולת הכותרת של פרויקט כרמי גת לציבור הדתי. במתחם הדתי-לאומי עתידות להתגורר מאות משפחות איכותיות, המפתחות ביניהם חיי קהילה תוססים. במתחם הדתי-לאומי ייבנו מבני ציבור ובתי כנסת המותאמים במיוחד עבור הצרכים הייחודיים למגזר.

יחידות הדיור של חברת 'באמונה' יותאמו באופן בלעדי לציבור הדתי, ויתאפיינו במפרט ייחודי הכולל מרפסות סוכה ומעליות שבת במגוון הדגמים.

מקומות עבודה

פתרונות תעסוקה במתחמי עסקים מתקדמים

מקומות עבודה

פתרונות תעסוקה במתחמי עסקים מתקדמים

כרמי גת שוכנת צפונית לאזור התעשייה של קרית גת, בו הוקם לא מזמן פארק הייטק מתקדם המאגד חברות בינלאומיות עתירות ידע המובילות בתחומן, בהן שני מפעלי אינטל, חברת HP, ויסוניק ועוד.

בלב פארק התעשייה מוקם בימים אלה פארק ירוק שישמש 'ריאה ירוקה' וכולל מסלולי הליכה, רכיבת אופניים, ומתחם פאמפטרק, מתקני משחקים, מתחם ארכיאולוגי וביתן טכנולוגי.

סביבה ירוקה

פארקים וטיילת מתחת לבית

סביבה ירוקה

פארקים וטיילת מתחת לבית

בתכנון פרויקט כרמי גת הושם דגש רב על הסביבה הירוקה והמרחב הציבורי האיכותי. בכרמי גת עתידה להיבנות מערכת תשתית עירונית מהמתקדמות בעולם. זאת בנוסף לפארק עירוני המשתרע על פני 700 דונם, ומכיל פינות נישה, גני משחקים, פארקים, טיילת, מסלול אופניים ועוד שלל שירותים.

כרמי גת | חלוצת הסכמי הגג

כרמי גת נהנית מ'הסכם גג'. הסכמי הגג מקצרים באופן משמעותי את טווח הזמן מהזכייה במכרז ועד לבנייה והינם התשובה למחסור ביחידות דיור בישראל.

מודל הסכמי הגג הינו בשורה חדשה של ליווי ממשלתי לפרוייקטי הדגל אותם תשווק רשות מקרקעי ישראל בשנים הקרובות. מדובר בשיתוף פעולה בין משרדי הממשלה השונים והרשות המקומית שנועד להסיר חסמים ולהאיץ את קצב הקמת השכונות החדשות.

עפ"י המודל, יוגדרו מראש תקציבים להקמת תשתית ומוסדות ציבור עוד בטרם תחילת הבניה וכן יוסרו מראש חסמים לקבלת היתרי בניה כך שניתן יהיה לקבלם תוך 90 יום במקום 8 חודשים.

משרדי הממשלה התחייבו במסגרת ההסכם להשלים את בניית התשתיות עד סוף 2015 ולהקים את מוסדות החינוך הנדרשים בכרמי גת עד חודש מרץ 2017. כמו-כן, יסדיר משרד התחבורה את הגישה לעורקי התנועה המרכזיים, לרבות כביש 35 המוביל למחלף גת של כביש 6 הנמצא מרחק נסיעה של דקות ספורות מהשכונה החדשה.

אחריות המדינה בשיווק קרקעותיה הגדולות הינה על כל 'שרשרת הייצור' ומתן פתרון כולל לבניית הדירה. עם קבלת המפתח לדירה יהיו מוכנות כל התשתיות הכוללות: מוסדות חינוך ומבני ציבור פארקים ומחלפי תחבורה הנדרשים בשכונה החדשה.

כרמי גת | גדלי הדירות

*מחיר הדירה כולל מרפסת וחניה. המחירים כוללים מע"מ

3 חדרים
4 חדרים
5 חדרים

פנטהאוז

קוטג'ים

לצפייה במפרט לחצו כאן

אודות באמונה

חברת 'באמונה' הינה חברת הבנייה הגדולה ביותר הבונה לציבור הדתי-לאומי. החברה בעלת מוניטין עשיר של עשרות מיזמי נדל"ן בכל רחבי הארץ, ומתמחה בפתרונות דיור במחירים אטרקטיבי, באיכות בנייה גבוהה ובאמינות הקבלנים.

הניסיון הרב שצברה עם השנים, מאפשר לחברת 'באמונה' יצירת קהילות דתיות-לאומיות תוך שימת דגש על מכלול הצרכים הייחודיים לאוכלוסייה זו, החל מהתאמת מבני הציבור ועד למפרטי הבתים, הכוללים מרפסות סוכה ומעליות שבת.

המחירים האטרקטיביים שמציעה חברת 'באמונה' ללקוחותיה, נובעים מהמבנה העסקי בו היא משווקת את הדירות: החברה מארגנת קבוצת רכישה עם ליווי אדריכלי ומשפטי לאורך כל תהליך הבנייה והפיתוח, ובכך מאפשרת לכלל חברי הקבוצה ליהנות מכוח קנייה חזק, וגב כלכלי איתן.

פרויקטים נבחרים

נווה פורת - חריש

העיר העתידית חריש, היא אחת הבטחות הנדל"ן הגדולות של העשור האחרון. בעיר מתוכניים לרווחת התושבים כ-400 דונם של שטחים פתוחים, כולל פארק עירוני ועשרות גינות ציבוריות. בעיר הוקצו מאות דונים למבני ציבור ותרבות הפזורים בכל אזורי המגורים.
העיר ממוקמת במרחק נסיעה קצר ממרכזים עירוניים גדולים, ואזורי התעשייה של חדרה, פרדס-חנה, קיסריה ואור עקיבא.

פרויקט 'נווה פורת', ע"ש חנן פורת ז"ל, הינו הזדמנות לרכישת דירה בשכונה בעלת צביון דתית-לאומית, במחיר חסר תקדים. בפרויקט נותרו דירות אחרונות בעלות 5-6 חדרים, בדופלקסים המתאימים למשפחות גדולות, ובנוף עוצר נשימה.

חורשת האקליפטוס – פרדס חנה

חברת חורשת האקליפטוס בשיתוף עם חברת באמונה יוצאת במכירה מוקדמת של דירות 3,4 ו-5 חדרים במיקום פסטורלי בפרדס חנה.
הפרוייקט מתאים לציבור דתי לאומי, מפרט טכני עשיר, תכנון אדריכלי מודרני, מעלית שבת ומרפסות סוכה לכל הדירות. בפרוייקט חורשת האקליפטוס תמצאו בנייני בוטיק בני 5 קומות בלבד.

הפרוייקט חורשת האקליפטוס בפרדס חנה ממוקם ברח' הציונות, בסמוך לפארק ההיי-טק של קיסריה ובמרחק הליכה מהרכבת. בנוסף מתוכננת בניה של 1500 יחידות דיור נוספות בשכונה, מה שיגרום לתנופת בניה גדולה אשר תשפיע לטובה על כל האזור כולו.

נאות חנן - חריש

העיר העתידית חריש, היא אחת הבטחות הנדל"ן הגדולות של העשור האחרון. בעיר מתוכניים לרווחת התושבים כ-400 דונם של שטחים פתוחים, כולל פארק עירוני ועשרות גינות ציבוריות. בעיר הוקצו מאות דונים למבני ציבור ותרבות הפזורים בכל אזורי המגורים.
העיר ממוקמת במרחק נסיעה קצר ממרכזים עירוניים גדולים, ואזורי התעשייה של חדרה, פרדס-חנה, קיסריה ואור עקיבא.
פרויקט 'נאות חנן', ע"ש חנן פורת ז"ל, הינו הזדמנות לרכישת דירה בשכונה בעלת צביון דתית-לאומית, במחיר חסר תקדים. בפרויקט מוצעים לרכישה דירות בנות 3,4,5,6 חדרים בהיקף של 85-14 מ"ר. לכל הדירות יהיו מרפסת סוכה או גינה.

חלק ניכר משטחי המחסנים בבנייני 'נאות חנן' יתוכננו כמתחם משותף לכלל הדיירים. מתחם זה יאפשר אחסון עגלות ואופניים. במידה וייבנו גם מחסנים פרטיים הם יימכרו לדיירים בתוספת תשלום לא גדולה כפי שיקבע השמאי.

נופי הפארק – הר חומה, ירושלים

פרויקט חדש בהר חומה, בשיתוף העמותה לדיור בר השגה בירושלים. לבחירתכם דירות מיוחדות גן או פנטהאוז 3,4,5 חדרים במחירים אטרקטיביים מאוד החל מ-1,195,000 ש"ח. מיקום מרכזי בשכונה. בניין טיפוסי בפרויקט יכיל כ-10 יחידות דיור. בסמיכות לפרויקט ייבנו גינות ציבוריות, מקוואות ו-2 בתי כנסיות. הדירות יתוכננו לפי התכנון המקובל בירושלים. נוף פתוח ויפהפה להרי יהודה, מרחבים ירוקים, ואיכות חיים בעיר הבירה של ישראל.